Tërmet në tregun valutor / Dollari kapërcen Euron,ja me sa këmbehet sot…

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 3 Shtator me 117 lekë dhe është shitur me 118.5 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim.Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117.3 lekë dhe shitet me 118.1 lekë, duke treguar dobësim. Paundi britanik sot blihet me 134.8 lekë dhe shitet me 137 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: