Ku ishte ‘zhdukur’? Lulzim Basha gjen ngushëllim në Amsterdam, shfaqet i qeshur me Aurelën (Video)

Prej kohësh, Lulzim Basha nuk ka qenë pjesë e politikës dhe këtë verë është “zhdukur” duke mos qenë aspak aktiv, edhe pse në Partinë Demokratike “po ziente”. Nisur nga historia personale duket se ish-kryetari gjen ngushëllim atje kur është në vështirësi dhe kështu ka bërë edhe së fundmi. Ai është filmuar në Amsterdam të Holandës pranë një kantieri ndërtimi ku shfaqet buzagaz pranë bashkëshorters. Prej kohësh tashmë Basha ka kaluar në hije në politikën shqiptare dhe ka preferuar të mos shfaqet më as publikisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: