Vajza e Niko Peleshit: “Do të vrisja çerekun e popullsisë brenda një dite po të ma lejonte ligji…

Vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit, Aleksia ka deklaruar se nëse do të kishte mundësi do të fshinte çerekun e popullsisë. Teksa ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Përgjigjia e Aleksias ka qenë befasuese pasi ka deklaruar se do të vriste çerekun e popullsisë, duke e filluar me pedofilët dhe përdhunuesit… Kjo deklaratë e Aleksias ka shkaktuar debate të mëdha dhe reagime të shumta në rrjetet sociale, pasi në plan të parë kur e dëgjon, duket paksa e frikshme…


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.