Gjeti të brendshme femrash të tjera në shtëpi, vret veten spikerja e lajmeve…

Një prezantuese lajmesh në SHBA raportohet të ketë kryer vetëvrasje pasi dyshohet se gjeti të brendshme femrash në shtëpinë që ndante me të fejuarin e saj. ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare më 27 gusht raportuan mediat lokale të Wisconsin. Pacholke kishte vendosur të martohej me babanë e dy fëmijëve, Kyle Haase, 38 vjeç në Meksikë më 12 tetor. Vetëm disa javë më parë çifti bleu një shtëpi me vlerë rreth 400 mijë dollarë në zonën e Wausau. Miqtë kanë treguar se marrëdhënia e tyre ishte e trazuar.

“Ata gjithmonë grindeshin dhe dukej sikur Neena ishte më e dashuruar me Kyle se ai ishte me të”, tha një mik për mediat.

Miqtë e Pacholke pretendojnë se ajo kishte qenë i shqetësuar se Haase kishte lidhje me një ish-të dashur.

Pacholke dyshohet se i tha një shoqeje së fundmi se kishte gjetur një palë brekë femrash në shtëpinë e saj dhe të Haase. Çifti gjithashtu thuhet se pati një përleshje në korrik kur Haase dyshohet se e përzuri Pacholke nga shtëpia e tij me qira. Ajo mori me qira një garazh dhe qëndroi në një hotel për 3 ditë derisa të dy u pajtuan.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: