“Do të doja ta përjetoja eksperiencën e shtatzënisë/Armina Mevlani zbulon planet për t’u bërë nënë…

Armina Mevlani është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale. Blogerja, e cila është në një marrëdhënie prej shumë vitesh me Shkëlzen Berishën, merr gjithmonë vëmendjen dhe sa i përket jetës private. Së fundmi, në një intervistë virtuale me ndjekësit, ka zbuluar planet për t’u bërë nënë. Njëri prej ndjekësve e ka pyetur blogeren nëse është shtatzënë. “

Akoma jo, së shpejti, do të doja ta përjetoja këtë eksperiencë në fakt”, është përgjigjur Armina.

“Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra… ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantike, ëndërrimtar, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: