Luana Vjollca vazhdon festimet e 31-vjetorit, niset në plazh me bukë, djathë dhe domate…

Pas festës së organizuar nga miqtë e saj për 31 vjetor, Luana ka vendosur të arratiset e të nis një aventurë nëpër Shqipëri. Mes malit dhe detit Luana ka zgjedhur të bëjë një udhëtim ndryshe nga herët e tjera. Ashtu siç ajo e përshkruan, është një vazhdim ditëlindje me bukë djathë e domate, por jo vetëm…Sepse tradita e çarjes së gomës, siç i ndodhi pak kohë më parë në Greqi, duket se e ka ndjekur sërish por ajo ç’ka shihet qartë eshtë se Luana është duke u kënaqur tej mase në këtë aventurë të rePër t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: