Dy shoqe të përjetshme/ Marina publikon foton me të bijën :“Ku kam qenë pa ty”…

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Marina Vjollca u bë nënë për herë të parë në nëntorin e kaluar. Ndersa prej ditësh Marina ndodhet me pushime me familjen. Siç ka zbuluar vetë moderatorja ,këto janë pushimet e para që po shijon me të bijën. Krahas fotove me Marget, ajo shkruan:”Ku kam qenë pa ty jeta ime Marget”.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.