Greket përgatisin atmosfere të çmendur në prezantimin e Marcelos(Video)

Marcelo që dje është zyrtarizuar si lojtar i Olympiacosit në Greqi .Pritja për legjendën e Real Madrid dhe jo vetëm. duket madheshtore. Në një video që klubi i njohur grek e ka postuar në “Twitter” shihet entuziazmi dhe spektakli i dhuruar për një nga ikonat e futbollit boteror duke u prezantuar para mijërave tifozë grek bardhekuq në Karaiskakis. “Faleminderit për mirëseardhjen. Jam i kënaqur dhe i lumtur dhe unë dhe familja ime që jemi këtu. Unë jam këtu për të ndihmuar ekipin me gjithë forcën dhe përkushtimin tim. Mezi pres të filloj, por dua t’ju them një gjë. Faleminderit edhe një herë. Le të shkojmë në Olympiacos!“, ishin fjalët e yllit brazilian.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: