Berisha në Përrenjas/ Ikin dritat gjatë foltores (Video)

Gjatë takimit të zhvilluar nga Sali Berisha me qytetarë të Përrenjasit ndodhi një incident ku pati një të ndërprerje të energjisë elektrike .Takimi u ndërpre për pak minuta, dhe më pas rinisi përsëri me rikthimin e energjisë dhe me vazhdimin e bashkëbisedimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: