Ndarja nga jeta e Elizabeth II, reagon Rama: Mirupafshim Mbretëreshë!

Ditën e sotme është ndarë nga jeta Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth II. Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama shkruan: Mirupafshim Mbretëreshë. Mbretëresha e Britanisë së Madhe u nda nga jeta në moshën 96-vjeçare në Kështjellën e Balmoralës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.