E papritur/ Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës, sistemi TIMS bie edhe në Kakavijë

Pas Kapshticës dhe Qafë Thanës, edhe Kakavija, që prej mbrëmjes së djeshme në orën 20:00 ka qenë jashtë funksionit. Mesohet se në Kakavijë të gjithë kompjuterat nuk ndizen por shfaqin një mesazh që thotë: “Shqipëria po vuan dhe do të vuaje ende përkrahjen që i ka dhëne iranienëve të MEK”. Policia ka nxjerrë regjistrat dhe punon manualisht. Deri më tani lëvizjet janë normale, pasi janë shtuar edhe punonjësit e doganës që bëjnë regjistrimin e qytetarëve

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.