U kap duke kryer ndërtime pa lejë/ Policia procedon 35-vjeçarin nga Pogradeci….

U referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin B. Ç., 35 vjeç, banues në Pogradec, për veprën penale “Ndërtimi i paligjshëm”, pasi në lagjen nr. 5, Pogradec, u kap duke kryer punime ndërtimi pa leje. Materialet i kaluan Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Pogradec, për veprime të mëtejshme.

Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.