I dehur në timon /Policia i ve prangat 35 vjeçarit në Korçë

U bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R. K., 35 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, pasi në unazën e qytetit të Korçës, u kap duke drejtuar automjetin tip “Benz”, në gjendje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.