Pas sulmit kibernetik të Iranit, rikthehet sistemi TIMS edhe në Rinas

Mëngjesin e kësaj të diele, mësohet se pas sulmit kibernetik, në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit është rikthyer sistemi TIMS .Në pikat kufitare tokësore dhe detare vijon regjistrimi me shkrim i hyrjeve dhe daljeve duke perjashtuar pikën doganore Kapshtice.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.