“Të prita moj mike, të prita”/ Ilir Meta “kombinon” vallen me politikën (Video)

Larg zhurmës së politikës, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka qenë mbrëmjen e djeshme i ftuar në një dasmë, ku ka shijuar këngët e bukura shqiptare. Siç shihet edhe nga pamjet, Meta kërcen nën ritmet e muzikës përmetare, këngës ‘Të prita moj mike’, të Vaskë Currit dhe Laver Bariut. Mësohet se Meta dhe përfaqësues të tjerë të PL-së kanë qenë të ftuar në dasmën e një anëtareje të kësaj partie.

Video:


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.