Shkarkohet nga detyra drejtori i AKU Korçë/ Ja kush e zëvendëson…

Shkarkohet nga detyra drejtori rajonal i AKU Korçë Adham Papadhami. Sipas burimeve bëhet me dije se letra e shkarkimit i është dërguar javën e kaluar, pa arsyetim. Drejtori i ri i komanduar i AKU KORÇË do të jetë Kujtim Agolli.Papadhami ka drejtuar Autoritetin Kombëtar Ushqimor, në Korçë që në tetor të vitit 2020


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.