Aksident i frikshëm/ Kamioni përplas për vdekje këmbësoren (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të martë në kryeqytet. Një kamion ka përplasur një këmbësore 35-vjeçare në zonën e Astirit. Për pasojë kjo e fundit ka ndërruar jetë. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit.

Njoftimi i policisë

Më datë 13.09.2022, në Unazë të Re, në rrugën Teodor Keko, mjeti me drejtues shtetasin S. K., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E. N., 35 vjeçe.

Si pasojë e aksidentit shtetasja E. N. ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.