“Çmendet” burri nga Vërdova e Pogradecit ,rreh keq gruan e tij dhe…

U bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. L., 51 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.