I dehur në timon/ Policia i ve prangat 36 vjeçarit në Pogradec…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban pranë DVP Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit J. D., 36 vjeç, banues në fshatin Rëmenj, Pogradec, pasi në lagjen nr. 1, Pogradec, ky shtetas u kap duke drejtuar mjetin tip “Benz”, në gjendje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorive të Rrethit Gjyqësore Pogradec për veprime të mëtejshme.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.