Rama thirrje qytetarëve: “Më pyesni në Facebook, kemi shumë për të folur….

Kryeministri Rama do t’i rikthehet komunikimit me qytetarët nëpërmjet platformave online. Ai ka njoftuar se nesër ne orën 11:00 do të jetë drejtpërdrejt në Facebook dhe Instagram. Rama thotë se ka kaq shumë gjëra për të folur, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që t’i dërgojnë pyetje. “Çdo pyetje është e mirëseardhur🙏”, shkruan Rama në postimin e tij.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.