Këngëtarja e njohur Shqiptare keshillon vajzat: Mos u martoni, nuk ia vlen, më besoni

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka zbuluar këtë të enjte se vazhdo të jetë beqare. E ftuar në “Wake Up”, ajo ka folur për jetën e saj private dhe ndër të tjera i dha një këshillë vajzave të reja. ”Mos u martoni. Më besoni në këtë kohë nuk ia vlen”, u shpreh Jonida. Kujtojmë që lidhja e fundit e këngëtares ka qenë me Romeo Veshajn dhe mesa duket ajo është zhgënjyer nga dashuria, pasi ajo ka kaluar edhe një divorc.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.