Procedohet 43 vjeçari nga Rakicka e Devollit/ U kap duke transportuar dru zjarri pa dokumentacion dhe …

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Devoll referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin B. Ç., 43 vjeç, banues në fshatin Rakickë, Devoll, për veprën penale “Prerja e paligjshme e pyjeve”, pasi në rrugën e fshatit Tren, u kap me mjetin kamion tip “Benz”, duke transportuar një sasi drush zjarri, të prerë në mënyrë të paligjshme.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.