Një tjetër bujtinë hap dyert/ Rama promovon Linin: Krahas natyrës magjepsëse, do të zbuloni….

Një tjetër bujtinë e bukur ka hapur dyert për turistët në Lin të Pogradecit. “Guest House 1960” e ndërtuar mbi themelet e shtëpisë së fëmijërisë nga familja Sulollari, është një ambient shumë miqësor ku spikat bujaria dhe mikpritja. Krahas natyrës magjepsëse që ofron Lini, në këtë shtëpi do të zbuloni dhe një mini-galeri me piktura të shekullit të 19-të që pasqyrojnë Shqipërinë e asaj kohe shkruan Rama ne facebook .


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.