Gazetarja shqiptare: “Burrit nga mesi e poshtë tregoji, nga mesi e lart mos i trego (Foto)

Gazetarja Gerta Gixhari, e cila është njëkohësisht motra e aktores Olta Gixhari, ka një këshillë për femrat.“ Është një shprehje në fakt që burrit nga mesi e poshtë tregoji, nga mesi e lart mos i trego”,

tha me humor Gerta gjatë një emisioni televiziv.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: