Theu masën e sigurisë Arrest Shtëpie/ 43 vjeçari nga Mborja kapet jashtë banese…

U bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. M., 43 vjeç, banues në fshatin Mborje, Korçë, për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”, pasi u kap nga shërbimet e Policisë, duke thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, caktuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprën penale “Ndihma për kalim të paligjshëm të kufijve”. Materialet i kaluan Prokurorise se Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.