Basti i fundit/ Policia operacion në Bulgarec, vendos në pranga 29-vjeçarin u kap …

U bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Xh., 29 vjeç, banues në fshatin Bulgarec, Korçë, për veprën penale “Organizimi ose ushtrimi i veprimtarive të lojërave të fatit në kundërshtim me ligjin”, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në lokalin e tij, në fshatin Bulgarec, u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një aparat celular që dyshohet se përdorej për vendosjen e basteve sportive. Materialet i kaluan Prokurorise se Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: