Berisha thërret protesta kundër varfërisë/ Nusja me Zenin nuk humbin kohë ,nisin muaj mjalti në Mykonos(Foto)

Sali Berisha ka ditë që thërret gjithë popullin në protestë kundër Qeverisë, për të rrëzuar Edi Ramën. Ai kërkon që njerëzit të dalin në protestë, me argumentin se Rama ka zhytur vendin në varfëri. Por ndërsa Berisha iu bën thirrje shqiptarëve të dalin në protestë kundër varfërisë, nusja e tij Armina, bashkë me të birin, shkojnë për pushime në ishullin e pasanikëve, Mykonos. Ka qenë vetë Armina ajo që ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ndërsa Zeni bënte rolin e fotografit .

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: