“Ça malli pi”/ Ronela Hajati ju përgjigjet ndjekësve: Idiotë…

Ronela Hajati ka “ironizuar” të gjithë ata që energjinë apo shfaqjen e saj në rrjetet sociale duke qeshur e lidhin patjetër me marrjen e ndonjë substance narkotike apo alkoolit. Siç duket, këngëtarja është lodhur nga këto komente, sa herë që shfaqet në gjendje të mirë. “Komenti më idiot shqiptar po t’panë duke qeshur: “Paske pi içik o jeta”, “Ku e ble kët mallin”, “Sa paske pi mi””, shkruan ajo.Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.