E rëndë në Korçë/ Gjendet i pajetë 62-vjeçari në rrugë…

Një 62-vjeçar është gjetur i vdekur në rrugë pasditen e sotme në fshatin Dërsnik të Korçës. Në trupin e 62-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.11.2022, rreth orës 16:45, në hyrje të fshatit Dërsnik, Korçë, në anë të rrugës, është gjetur pa shenja jete dhe nga këqyrja paraprake pa shenja dhune, shtetasi M. K., rreth 62 vjeç, banues në fshatin Dërsnik.

Nga të dhëna e para dyshohet se 62-vjeçari, ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.