Ermal Mamaqi bëhet shkrimtar, boton librin e tij të parë(Fotolajm)

Ermal Mamaqi ka prezantuar librin e tij të parë me titull “Në garë me veten”. Ai thotë se ky libër nuk duhet lexuar, por duhet studiuar. Miqtë e mi, nëse do t’ju jepja një këshillë për këtë libër do të ishte kjo: Mos e lexoni. STUDIOJENI. Gjithë çka unë di e kam shprehur në këto faqe: dhjetra vite, momente dhe situata nga të cilat kam marrë mësimet e duhura që më kanë sjellë pikërisht këtu, tani.

Unë e di se secili nga ne ka brenda vetes më shumë se sa shfaq.

Dhe tani është koha më e mirë që ta shpalosësh veten drejt një realiteti të ri, drejt një jete të re..


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.