Çfarë po ndodh ? Euro merr kthesën e papritur në raport me dollarin….

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 4 Nëntor me 119.4 lekë dhe është shitur me 120.4 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim. Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117 lekë dhe shitet me 117.8 lekë, duke treguar dobësim. Paundi britanik sot blihet me 133.5 lekë dhe shitet me 135.2 lekë, duke treguar forcim.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.