Festojnë pesëvjetorin e njohjes / Bora dhe Donaldi publikojnë fotografi të përbashkët si çift…

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në mediat rozë. Si rrallë herë vendosën t’i befasojnë fansat duke publikuar dy fotografi të tyre në Instagram. Në përvjetorin e lidhjes së tyre, aktori ka ndarë dy foto ku shihet më i lumtur se kurrë krah Borës. Nga ana tjetër Bora ka ripsotuar fotot krahas së cilave shkruan datën 5.

Ashtu siç e kanë konfirmuar të dy, çifti i njohur festojnë përvejtorin e lidhjes me njëri-tjetrin

Kujtojme qe nje vit më parë çifti u gjendën në prag të ndarjes, kjo pasi Donaldi krijoi një lidhje tjetër brenda shtëpisë së Big Brother VIP me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.