Nënkomisarja e Elbasanit “godet” me deklaratën:” Jam e virgjër dhe…

Anisa Kostani, nënkomisarja e Policisë së Elbasanit, është një nga personat që prej kohësh komentohet edhe nga mediat rozë. Së fundmi ajo ka goditur sërish me një deklaratë në rrjetet e saj sociale. Teksa i përgjigjet pyetjes së një ndjekësi, ajo shprehet se “është ende e virgjër”: “Sigurisht që po! Si mund ta çoni në mend njëherë, duke ditur që unë jam e pamartuar!”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.