E rëndë në Korçë/ Nusja denoncon vjehrrin : “Më ka ngacmuar seksualisht…

Një 72-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht nusen e djalit të tij. Blutë e Korçës bëjnë me dije se shtetasi I.M ka ngacmuar seksulisht nusen e djalit. Ka qenë vetë kjo e fundit e cila e ka denoncuar në polici.

Njoftimi i policise:


U referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin I. M., 72 vjeç, banues në fshatin Porodinë, Korçë, për veprën penale “Ngacmimi seksual”, pas kallëzimit të bërë nga nusja e djalit të tij, e cila pretendon se është ngacmuar seksualisht nga ky shtetas.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.