E rëndë/ U rrëzua nga kati i dytë i banesës, vdes qytetarja në Korçë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. 68-vjeçarja me iniciale J.N. është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20 në lagjen Nr.1 në qytetin e Korçës. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë :


Korçë/Informacion paraprak

Më datë 30.11.2022, rreth orës 15:20, në lagjen nr. 1, Korçë, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj,

shtetasja J. N., rreth 68 vjeçe, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.