Korçë, u konfliktua dhe goditi me sende të forta të riun / Policia e procedon 45-vjeçarin…

U referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin M. F., 45 vjeç, banues në fshatin Drenovë, Korçë, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”. Ky shtetas në lagjen nr. 3, Korçë, dyshohet se gjatë një konflikti ka goditur me sende të forta, një shtetas.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.