Modelja e njohur :”Dhurata më e shtrenjtë që kam marrë është ora që kushton mbi 48 mijë euro….

Ajo nuk ka dyshim se është një nga modelet më të komentuara në showbizin shqiptar dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për Arta Elezajn, e cila ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Zemër Luana” nën autorësinë e Luana Vjollcës. Bukuroshja nga Kosova i është përgjigjur disa pyetjeve, e një prej tyre kishte të bënte me dhuratën më të shtrenjtë që ka marrë

Cila është dhurata më e shtrenjtë që ajo ka bërë dhe ajo që i kanë bërë të tjerët”, ka qenë pyetja drejtuar ish-aktores së “O sa mirë”.


Kaçurrelja theksoi se dhurata më e shtrenjtë që i kanë bërë është ora që mbante në dorën e saj të majtë mbrëmjen e sotme.

Duhet përmendur se ora që mbante në dorë sonte është vënë re edhe nga faqet e veshjeve nëpër rrjete sociale dhe sipas kërkimeve kushton plot 48 mijë euro.

E njëjta është përfolur shumë herë për luksin që gëzon, jetën e pushimet e shtrenjta .

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.