‘Shthurren’ vajzat argjentinase/ Zhvishen nudo gjatë festës për fitoren e Kupës së Botës….

Lojtarët e Argjentinës janë pritur si heronj në Buenos Aires, pas fitores së Kupës së Botës. Festa ka kaluar çdo përmasë, pasi tifozët kanë qenë të papërmbajtshëm në rrugët e qytetit ndërsa pritnin më kot që të vinte autobusi i kombëtares. Por në mes të turmës, kanë rënë në sy festa e dy tifozëve tepër të guximshme, që nuk kanë ngurruar të tregojnë hiret e tyre.

Rrjetet sociale janë mbushur me foto topless nga sheshet, ndërsa një brune i ka çuditur të gjithë teksa është zhveshur plotësisht duke parakaluar në sheshin kryesor, mes brohoritjeve dhe duartrokitjeve të tifozëve përreth.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.