Georgina Rodriguez surprizon Ronaldon për Krishtlindje/ I dhuron bishën Rolls Royce(Video)

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, e ka trajtuar bashkëshortin e saj me një dhuratë luksoze për Krishtlindje këtë vit, duke i blerë yllit portugez një makinë Rolls Royce. 37-vjeçari është aktualisht në bisedime me klubin e futbollit të Arabisë Saudite, Al-Nassr, dhe thuhet se është afër marrëveshjes për një marrëveshje historike prej 175 milionë funtesh (198.8 milionë euro) në vit me palën saudite.

Megjithatë, mes bujës së nënshkrimit të një kontrate të re, Ronaldo është parë në Instagramin e tij duke kaluar kohë në shtëpi me familjen e tij dhe duke marrë disa dhurata shumë luksoze nga partnerja e tij që duket të jetë një Rolls Royce krejt e re, e cila mund të vlerësohet me një çmim mbi 250 mijë funte (284 mijë euro).


Ronaldo postoi dhuratën e tij të re në Instagram që ishte e mbështjellë me një fjongo të kuq. Familja e futbollistit u fotografua e ulur në makinë përkrah një burri të veshur si babadimri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.