Me lëvizje nga prapa/ Kejvina, Mikela dhe Ariana ndezin atmosferën në BBV 2 (Video)

Ndizet atmosfera në Big Brother VIP Albania. Kejvina, Mikela dhe Ariana kanë bërë një kërcim shumë seksi me këngën “Gasolina” nga Daddy Yanke. Vajzat janë rrëmbyer nga muzika dhe kanë dhuruar performancë para kamerave.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.