Pas dedikimit nga Flori, moderatorja reagon me një tjetër foto: “Jemi vonuar…

Në natën e ndërrimit të viteve Flori Mumajesi publikoi një foto përqafuar me Liberta Spahiun. Pas postimit të Florit tanimë ka reaguar edhe Liberta, teksa ka postuar një foto pranë bredhit, ku duket shumë e afërt me këngëtarin.

“Mfalni se pak jena vonu! Me foto te bredhi!”, ka shkruar moderatorja.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.