Olta fton Kristin të bëjë dush me Kiarën/ Luizit i ikën truri dhe bën deklaratën që s’pritej

Kiara dhe Olta ishin duke bërë dush, teksa Kristi dhe Ronaldo po prisnin në rradhë. Më vonë grupit iu afrua dhe Luizi. Kiara u ndje në siklet pasi djemtë po e shikonin dhe iu kërkoi të mos e bënin. “Mos më shikoni ju lutem se e kam shumë bezdi. Kthehuni”, tha ajo. “Ke të drejtë”, iu përgjigj Luizi, i cili ktheu Kristin dhe vetë vazhdoi të shikonte.

Luizi: Sa e mira është.


Sakaq, Olta i tha Kristit: Kristi do’ vish ti se do dal unë tani? Mbarova.

Kristi: Po pra, dil ti të futem unë.

Luizit nuk i pëlqeu aspak kjo dhe i tha: Futesh ti, po për sytë të ballit futesh i shtrirë.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura te Kiara dhe te pjesa tjetër e grupit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.