Kejvina fantazon me banorët për Luizin: “E ka në natyrë…del i martuar…

Kejvina thotë se Luizi e ka në natyrë manipulimin dhe gënjeshtrën. Në një bisedë me Amosin ajo tha se Luizi mund të jetë dhe i martuar.

Amos: Ai gënjeu një Shqipëri të tërë!


Kejvina: Unë mendoj që ai është i lindur kështu! Mos u habisni po u doli martuar, mbajeni mend!

Amosi: Dhe me 3 kalamaj…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.