Zhduket 20-vjeçarja nga Dishnica e Korçës/ E ëma alarmon policinë :’U largua dhe nuk u kthye më…

Më datë 19.01.2023, në Komisariatin e Policisë Korçë, është paraqitur shtetasja A. M., 46 vjeçe, banuese në fshatin Dishnicë, Korçë, e cila ka kallëzuar se është larguar nga banesa, vajza e saj 20 vjeçe.

Po punohet për gjetjen e saj.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.