E moshuara grabitet sa del nga banka, i marrin çantën me 14 mijë euro….

Një grua e moshuar ka rënë pre e një grabitjeje mesditën e së sotme në Greqi. E moshuara ndodhej jashtë një banke në Selanik, ku një person i është afruar duke e dhunuar dhe më pas duke i parë çantën me para.

Më pasi, autori është larguar me vrap nga vendi i ngjarjes, raportojnë mediat greke. Sipas raportimeve, në çantën e të moshuarën kishte një shumë prej 14 mijë eurosh. Autoritetet greke po kryejnë hetimet për ngjarjen ndërsa autori është ende në arrati.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.