Kiara i ‘habit’ të gjithë! Ngrihet dhe e mbyt me puthje Luizin si asnjëherë më parë (Video)

Sot më shumë se kurrë, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë qenë më të afërt brenda një muaji qëndrimi në “Big Brother VIP”. Teksa zhvillojnë provën javore për t’u kujdesur për beben kukull, ata kanë gjetur mundësinë të qëndrojnë vetëm me njëri-tjetrin dhe t’i shprehin ndjenjat pa u penguar nga të tjerët.

Luizi ka vazhduar të insistojë duke kërkuar puthjen e famshme nga Kiara, ndërsa kjo e fundit e pranon që e ndjen shumë, por ka diçka që e pengon.


https://www.cdnimpuls.com/video/63d12fc3caf9b.mp4?fbclid=IwAR0f1klJuMLi5LLtWhiY5xEnNsxXCSMEl6gLW5fvamzNGufu757G2bUluJA&mibextid=Zxz2cZ

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.