Kënga që Luizi i dedikoi Kiarës për ‘Shën Valentin’/ Aktivisti nga Kosova: “Zero talent ka, nuk do të këndojë

Një debat në Facebook ka ndodhur së fundi mes dyshes së njohur. E gjitha nisi pas statusit të Rron Gjinovcit në Facebook, për zërin e banorit të “Big Brother VIP Albania, Luiz Ejllit.“O po keq po knojka Luizi. T merr. Zero talent”, ka shkruar Gjinovci në një status në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Ndërsa, nuk ka munguar një replikë nga faqja e Luizit duke shkruar se e ka paguar burri i Oltës të flas fjalë jo të mira për Luizin.


Rroni ka vazhduar me replika duke i qëndruar pas mendimit të tij se Luizi nuk ka talent për këndim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: