Kiara i plas deklaratën e fortë Luizit: “Të dua edhe po të më lësh ti unë nuk të ndahem më…

Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, Luizi kërkoi nga Vëllai i Madh që t’i bëjë një surprizë Kiarës. Gjatë këtyre ditëve ai shkroi një këngë për të, duke shpalosur dhe shprehur të gjitha ndjenjat që ka për Kiarën.Luizi ia këndoi këngën Kiarës, ndërsa kjo e fundit u përlot nga emocionet.

Kiara i tha Luizit “Të dua” dhe ky i fundit i dhuroi asaj një byzylyk. “Jo të lumtur që më ke bërë, por unë s’të ndahem më kurrë”, i thotë Kiara Luizit mes emocionesh.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: