Arbana Osmani krah Sara Hoxhës thumbon banorët e BBVIP: “Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”….

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip. Megjithatë ajo që na bën përshtypje është një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin: ”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”.

Çfarë ka dashur të thotë Arbana Osmani me këtë dixhiturë?! Mos vallë i ka cilësuar banorët e shtëpisë më të famshme kafshë?! Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm…


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: