Bled Mane dhe Luizi fusin Shqiptarët në sherr/ Gratë futen për të ndarë burrat në Shkodër: “Pse e shave ti….

Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar në Shkodër. Në një video të publikuar në rrjet shihet se si dy burra po përl eshen me njëri tjetrit në sytë e bashkëshorteve të tyre. Teksa të dy zihe shin, janë gratë ato të cilat përpiqen që t’i ndajnë.“Po t’shaj se isha bërë me nerva, pse s’shaj Bledin unë, po të shaj ty,” dëgjohet të thotë një prej tyre.

Ky format i ka bërë të gjithë shqiptarët për vete dhe sidomos njëri prej konkurrentëve që është Luiz Ejlli. Këngëtari shkodran po kthehet në një fenomen në Shqipëri. Por suksesi më i madh për të do jetë kur të dalë nga shtëpia aty ku e presin oferta të shumta nga kompani e biznese private por s’do mungojnë me siguri as ofertat nga ekranet televizive.


As ai vetë nuk e ka imagjinuar që do të merrte gjithë këtë famë dhe popullaritet në Shqipëri dhe kudo në trojet shqiptare si dhe nga emigrantët jashtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: